• Aktualności
 • Położenie
 • Historia
 • Galeria
 • Kontakt
 • Archiwum
 • PIKNIK SENIORA w Niemysłowicach

  Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - „BUKOWY LAS” zaprasza mieszkańców powiatu prudnickiego do udziału w międzypokoleniowej imprezie plenerowej, którą odbędzie się 17 sierpnia 2013 tj. sobota przy Centrum Sportowym w Niemysłowicach.

  Uczestnicy PIKNIKU SENIORA którzy mają 60 lat i wypełnią stosowaną deklarację będą mogli skorzystać z bezpłatnego posiłku oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami. Swój udział w PIKNIKU SENIORA zadeklarowali nasi partnerzy projektu tj. członkowie Prudnickiego Uniwersytetu III Wieku oraz członkowie Opolskiego Towarzystwa Motocyklowego.

  Celem zadania jest wzrost aktywności fizycznej osób starszych oraz promocja aktywności turystyczno – rekreacyjnej osób starszych i rozwój kultury w środowiskach wiejskich. Rajd i Piknik Seniora organizowane są w ramach projektu "Sieć oparcia społecznego na rzecz rozwoju aktywności społecznej osób starszych"- Zadanie II INTEGRACJA MIEJSKO-WIEJSKA. Program finansowany jest ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2012-2013.

  Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich bez względu na wiek. Rozpoczęcie integracyjnego spotkania nastąpi w sobotę o godz. 14.00 a atrakcją wieczoru będzie biesiada z zespołem Szwagry, która rozpocznie się o godz. 18.00 i potrwa do 24.

  Na stronie www.niemyslowice.info zamieszczono deklarację, którą można wydrukować samodzielnie i dostarczyć wypełniony egzemplarz podczas Pikniku lub dopuszcza się wypełnienie deklaracji na miejscu w punkcie informacyjnym. Ponadto na stronie opublikowano program imprezy.

  Liczymy na Państwa obecność i dobre nastawienie :)

  Dodano: 15 sierpnia 2013 r.


  Piknik seniora


  [Rozmiar: 166820 bajtów

  Wszelkie prawa zastrzeżone.
  2012-2017
  Projekt i wykonanie: MW - numbat.